Santral Seslendirme

Ana Sayfa  »  Hizmetler  »  Santral Seslendirme

Kusursuz iletişimin gerektirdiği en önemli teknolojik gelişmedir Santral seslendirme. Hem ticari hem de sosyal iletişimde en kısa zamanda aradığınız kişiye ulaşmak adına geliştirilen santral sistemi için, arayan kişiyi doğru kanala ulaştırmaktadır.

Sibel Seslendirme, her marka santraliniz için santral seslendirme hizmetiyle yanı başınızda. Karşılama anonsları, mesai dışı anonsları ve bekletme anonsları ile, fon müzik seçenekleri ile her zaman yanınızda!

Pazarlama ve satış dünyasının en çok kullanılan alanlarından biri olan ve iletişim sürecini hızlandıran telefon, hem bireysel hem de kurumsal amaçla doğrudan tüketici ve sosyal alanlarda kullanılmaktadır.

Pazarlama ve satış sektörüne telefon sistemlerinin dahil olması internetten daha öncesine dayanmaktadır. Santral Seslendirme hizmetlerinde ( Ivr Seslendirme) ,sadece belirli marka ve modeller kullanılmakta ve sadece kısa karakterli sesler yüklenebilmekteydi.

Örneğin, Merhaba şu anda evde yokum lütfen mesaj bırakın…. gibi.

Zaman geçtikçe teknolojik alt yapı ve kurumsal şirket olma avantajını kullanan dünyanın sayılı şirket ve markaları müşterilerine daha hızlı ulaşmasını sağlamak ve müşterilerinden gelen bilgi, istek ve sorunlara hızlı cevap sunmak amacıyla telefon karşılama sistemlerini devreye aldılar.

Günümüzde en çok telefon karşılama ve santral seslendirme sistemini en çok kullanıldığı alanlara bakacak olursak, banka, hukuk büroları, alışveriş siteleri, turizm ve seyahat acentaları, tüketici destek hatları, kablo ve uydu tv platformları, market ve alışveriş merkezleri, devlet daireleri, üniversite ve bağlı öğretim kurumları santral anons sistemlerini kullanarak tüketicilerine çok daha hızlı ve zamanında hizmet için büyük bir rekabet halinde çalışmalarına devam etmektedirler.

Yabancı Dilde Santral Seslendirme

Yabancı dil seçenekleri ile sizlere hizmet sunan firmamız İngilizce Seslendirme, Fransızca Seslendirme, Almanca Seslendirme, Arapça Seslendirme, Rusça Seslendirme seçenekleriyle sizlerleyiz. Anadilde yapılan yabancı dil seslendirme projelerimiz, sizlere büyük fırsatlar yaratacaktır. Santral seslendirme ile beraber bu dönemlerde yoğunlukla tanıtım filmi seslendirme projeleri bizlere ulaşmaktadır.

Santral Seslendirme sisteminde her iki tarafından bir biri ile aynı dili konuşması ve anlaşılır bir temelde yönlendirilerek herhangi bir departmana hızlı bir şekilde nakli en önemli unsurların başında gelmektedir.

Santral seslendirmesinde sıkılmamanız için firma veya markaya ait özel hazırlanmış bir müzik ile sizin daha kaliteli hizmet almanızı sağlayacak yararlı bilgiler sunulması, her iki taraf için olumlu bir durum ortaya koymaktadır.

Santral seslendirmesinde en çok tercih edilen ses kriteri, bayan ses, akıcı sunum, anlaşılır olması, iyi bir diksiyon, şirket veya markayı iyi anlatabilen olmasına özen gösterilmektedir. Firmamızda 25 kişiden fazla bayan ses ile santral seslendirmelerinde kurumunuzu temsil edebilecek kadın seslendirmen bulunmaktadır.

Örneğin bir hukuk bürosunun çağrı merkezinden gelen borcunuz vardır seslendirmesi, konu çok ciddi olduğundan, neşeli bir ses tonu yerine daha ciddi sert bir seslendirme tonu karşı taraf açısından daha ciddiye alınmaktadır. Ses tonları konusunda firmamıza ön bilgi verirseniz seslendirmen stüdyo kaydına girmeden önce ses tonunu isteğiniz üzere ayarlayabilmektedir.

Santral Müzikleri

Müzikleri bir çok durumu kurtarabilir, ancak fon müziklerinin sakin olması bizce gereklidir. Zira bekleyen kişi çok gürültülü bir müzikle gergin ise, gerginliğini arttıracak, sakin ise gerecektir. Çünkü bekleme esnasında çalan müzik canlı ise telefona gürültü şeklinde yansıyacaktır. Fon müziklerini genellikle akustik, dingin seçmekte fayda vardır.

Çoğumuz genellikle direkt olarak müşteri temsilcisi ile canlı konuşmak istesek de, bu her zaman mümkün olmaz…Müşteri temsilcisi öncesi şirket veya kurumun bize anlatacakları santral seslendirmesi ile gerçekleşmektedir.

Ankara, İstanbul, İzmir gibi illerde santral seslendirmelerini profesyonel ekiplerimiz ile sunmaktayız. Profesyonel metin yazarlarımız ve seslendirme sanatçılarımız bu bağlamda, sizi mutlu edecek sonuçlarla sunumlarını yapacaktır.

Ip telefonları, yani 0850 li numaralı hatlarda tercih edilen metinler kısa içerikten oluşmaktadır. Sanal santrallerde kullandığımız kadın seslendirme sanatçıları yine santral seslendirmede olduğu gibi, anlaşılır bir diksiyona sahiptir.