Santral Fon Müziği

Ana Sayfa  »  Hizmetler  »  Santral Fon Müziği

Kurumsal firmalar için profesyonel santral anonslarda kullanılmak üzere santral fon müziği ve bekletme anonsları için bekletme müzikleri sunan firmamız, müziklerinde telif ödemeyeceksiniz!

Teknolojinin her geçen dakika daha da ilerlediği günümüzde artık zaman döngüsü oldukça hızlı akmaktadır. İçinde bulunduğumuz android çağın en büyük etkisi ise hizmet sektörü üzerinde konumlanmaktadır.

Hizmet sektörünün çatı noktası olan etkili iletişim ise gelişmiş “telefon santrali” sistemlerinin hayatımıza girmesi ile hızı önlenemez bir ivme kazanmıştır. Artık neredeyse her ölçekteki firma, kendisini daha kurumsal bir platform üzerinde tanıtabilmek, müşteri istek ve beklentilerine anlık cevap verebilmek ve çalışanlarının iş akışlarını hızlandırabilmek için santral seslendirme çalışmasına ihtiyaç duymaktadır.

Profesyonel bir santralin oluşum aşaması şöyle başlar. Santral Seslendirme metinleri firmanın hizmet ve fonksiyonlarına uygun bir biçimde yazılır. Markaya en uygun seslendirme sanatçısı tarafından seslendirme aşaması tamamlanır, akabinde bir santralin mink taşı olan santral fon müziği tasarım aşamasına geçilir.

Santral Bekletme Müzikleri

Santral fon müziği diğer bir adı ile santral bekletme müzikleri kurumun kimliğini müşterilerine iletmede en önemli faktör olmasının yanı sıra bilinirliği pekiştirmektedir. Önemi fazlasıyla yüksek olan santral bekletme müzikleri hazır kalıp müziklerle sağlanabildiği gibi özel tasarım santral fon müzikleri olarak da sağlanabilmektedir.

Örneğin hazır kalıp fon müzikleri ileri süreçte firmanızın telif hakkı problemleriyle uğraşmasına neden olur. İzinsiz olarak kullanılan fon müzikleri Fikir ve Sanat Eserleri 5846 sayılı kanun ile korunmaktadır ve bu korsan kullanım nedeni ile firmanızın ağır yaptırımlar almasına neden olmaktadır.

Santral Seslendirme olarak; Türkiye’de bir ilke imza atarak stüdyolarımızda ses mühendislerimiz, prodüktörlerimiz ve aranjörlerimizle müşterilerimiz için özel tasarladığımız telif hakkı sorunu olmayan santral fon müzikleri üretiyoruz.

Telifsiz Santral Müzikleri

Bu özel fon müzikleri kendi içerisinde ikiye ayrılıyor. Dilerseniz telif sorunu olmayan yan, telifsiz santral müzikleri, müzik arşivimizden bir çalışma seçebileceğiniz gibi dilerseniz markanıza özel bir fon müziği çalışması da yapabiliyoruz. Bu özel müziklerle müşterilerinize benzersiz bir santral karşılama sunmanıza olanak sağlıyoruz.

Santral Anons ekibi olarak; Türkiye’ nin neredeyse tüm resmi kurumlarının, dünya çapındaki ulusal markaların santral müzikleri ve santral seslendirmeleri altında imzamız bulunmaktadır. Sizde santral bekletme müzikleri konusunda sorunsuz ve kusursuz bir hizmet almak ve bu profesyonel deneyimi yaşamak istiyorsanız biz sizin için buradayız.

İletişim bölümümüzden bizimle hemen irtibata geçebilir ve müşteri yetkilinizle ile yapacağınız görüşme sonrası sizde telif hakkı sizde olan santral bekletme müziği ile taçlanmış profesyonel bir santral seslendirme çalışmasına sahip olabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.