Hakkımızda

Ana Sayfa  »  Hakkımızda

Seslendirme ve prodüksiyon anlamında, gelişen teknolojiye ayak uyduran, 2008 yılından bugüne faaliyette olan Toprak Prodüksiyon, Santral anons ve diğer seslendirme alanlarında, Türkiye’ nin seçkin firma ve kurumları ile profesyonel olarak çalışmakta olan seslendirme ajansıdır.

Yüzlerce projede, kurumsal yapıya uygun bir şekilde çalışan seslendirme ajansımız, dinamik ve zamanında iş teslim prensibi ile kısa zamanda Türkiye’ nin aranılan prodüksiyon şirketleri arasında yer almayı başarmıştır. Ses ajansı olarak değerli projelerinize talibiz. İstanbul, Ankara, İzmir, Ankara ve tüm illerde çalışmalarınız konusunda tereddütsüz seslendirme ajansımıza güvenebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü ve Seslendirme sanatçısı olan Sibel Bahar yönetiminde faaliyetine devam eden Sibel Seslendirme, www.santralanons.com.tr web sitesi çatısı altında, Santral AnonsIvr Seslendirme, Sys Sesli Yanıt Sistemi, Bekletme Müziği, Santral Fon Müziği, Yabancı Dilde Seslendirme, Belgesel Filmi , Kurumsal Tanıtım, Sanal Santral Seslendirme, Bulutfon Seslendirme Anons, Otobüs Dinlenme Tesis Anonsları, Otobüs İçi Seslendirme, Seçim Propaganda Seslendirme ve Aday Jingle çalışmaları, Tanıtım Filmi Seslendirmesi ve Yapımı, Klip ve Özel Fotoğraf Çekimi alanlarında profesyonel kadrosu ve çözüm ortaklarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Değişen teknoloji ve internet ağının ileri düzeyde hızlanması sonucu, dünyanın bir ucundan, diğer ucuna, çalışmalar hızlı ve zamanında ulaşmakta, bu da sektörde alternatifin bol olması, rekabetin artmasına yol açan en önemli etkendir. Bu durum işini profesyonel yapan firmalara, negatif anlamda değil pozitif anlamda değer kazandırmıştır. Her sektörde olduğu gibi seslendirme sektöründe de ucuz mantığı sonucu, kalitesiz işler çıkmakta, kalitesiz işlerin yanında, profesyonel yapılan işler ucuz mantığı aranmadan rağbet görmektedir. 

Sibel Seslendirme bu bilinçle, santral anons alanında rekabet değil; kaliteli iş üretmek, pazarlama değil; iş stratejine uygun prodüksiyonlar yapmak, iş teslim süresini minimize ederek; müşterisine hızlı kazanç elde ettirmek, bir kere değil sürekli müşteri ayrıcalığı sağlamak, uzun soluklu işlere imza atmak amacıyla, A kalite ve SIFIR hata ile sektörde güvenilir isim olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sibel Seslendirme, daima yaptığı işin arkasında olup, ”mutlu müşteriler” sloganıyla yoluna devam etmektedir.

Sizi de ses verdiğimiz markalar arasında görmeyi çok isteriz. Türkiye ve dünya markaları santral seslendirme projelerinde Sibel Seslendirme’ yi tercih etti.