Santral Anons

Ana Sayfa  »  Hizmetler  »  Santral Anons

Profesyonel santral anons ihtiyaçlarınızda yanınızdayız!
Fon müzikleri bekletme müziklerinde cihazlarınıza kolaylıkla entegre edebileceğiniz karşılama ve bekletmelerde kullanabileceğiniz bekletme müzikleri için hizmetinizdeyiz.

Sanal santral, Telesis, Karel, Siemens, Çağrı merkezleri anons, 850 hatlarda kullanılmak üzere santral anons ve müzik ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Yabancı Dil Santral Anons

Global dünyanın etkileri ile, yabancı dil santral anons ihtiyacımız artmaktadır. Firmalar uluslararası alanda hizmetleri ile beraber başta İngilizce olmak üzere, iletişim kurma ihtiyacından kaynaklı olarak İngilizce Santral Anons seslendirmelerine ihtiyaç duyabilmektedir. Şu anda büyük ölçekli firmalar ile beraber küçük ölçekli firmalar dahi yabancı dil santral anons ihtiyacı duyabilmektedir. Çünkü artık iletişimin önemini anlayan insanlık, bu konuda çağı yakalamadan başarının olamayacağının farkına varmıştır. Türkçe seslendirme dışında ihtiyacınız olan tüm yabancı dil santral anons çözümlerinde yanınızdayız.

Bulut Santral Kurulumu

Analog santral dönemi neredeyse bitti! Artık yeni sistemler hem ekonomik hem de daha iyi teknoloji ile, bir çok ihtiyacı karşılar nitelikte. Bulut santral sistemleri ile maliyetinizi neredeyse sıfıra düşürerek hem görüşmelerinizi yapacaksınız, hem de görüşme alabileceksiniz. İnternet altyapısını kullanan bulut santral, ip santral ya da sanal santral olarak da nitelendirilerek kendi içerisinde farklı çözümler sunmaktadır.0850 hat dışında bulunduğunuz ile özel sabit numara görünümlü internet aramaları ve çağrıları yapıp alabileceğiniz harika bir sistem!

Bulut santral anons seslendirme

, fiyatları ile beraber kurulumu çok basit. İnternetinizin olması yeterlidir. Bulut santraller için ihtiyacınız olan ikinci ve en önemli şey bulut santral anons seslendirme. Bu konuda alanında uzman ve iyi bir ekip hizmeti sunan Sibel Seslendirme size yardımcı olacaktır. Üstelik, profesyonel teknik ekiple bulunduğunuz ilde kısa zamanda ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecektir.

Santral Anons Örnekleri Nedir?

–İyi bir firmanın santral anons metinleri, iyi olmalıdır. İyi bir Türkçe ile iyi bir imla kurallarına uyulan seslendirme, arayan kişide güven uyandırır. Bu sebeple santral anons metinlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli kural budur.
–Sibel Seslendirme olarak firmanız için hazırlayacağınız İngilizce santral anons örnekleri ve Türkçe santral anons örnekleri ile demonuzu sunuyoruz.Bu ihtiyaçlarınızı hem ip santralleriniz hem de analog sistemlerinize kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Seslendirme sanatçılarımız bu anlamda size destek verecektir. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere, santral senaryolarınızı örnek olarak okuyup size sunabiliyoruz. İnternet sitemizden bu senaryoların altına uyumlu olabilecek bekletme müziklerinizi projenizle size sunabiliriz.

–Örnek sunumlarımızdan bazıları:

–Sibel Seslendirme’ ye hoşgeldiniz. Görüşmelerimiz kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız, Satış için 1, Muhasebe için 2, Teknik Destek için 3, operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.

–Sibel Seslendirme’ ye hoşgeldiniz. Şu anda mesai saatleri dışındayız. Mesai saatlerimiz hafta içi 09-18, Cumartesi Günları 9-13 saatleri arasındadır. Dilerseniz sinyal sesinden sonra mesajınızı bırakabilirsiniz, Sizi ilk iş gününde arıyor olacağız.. Bizi aradığınız için teşekkür ederiz.

–Bu şekilde santral anons metinlerinizi şekillendirebiliriz. Ya da kurumunuza özel değişik, komik ya da farklı duyguları uyandırabilecek metin çözümlerimiz bulunmaktadır.

–Tüm santral anons örneklerinizi kısa zamanda ihtiyacınıza uygun olacak şekilde teslim ediyoruz. Cihazınızın altyapısına uygun hazırlanan formatta, seçmiş olduğunuz müzikle ve tam zamanında… Sibel Seslendirme markalarına lütfen göz atın! Bu konuda çözüm bulan firmalarımız ve seslendirmeleri alanında en iyilere ses vermiştir..

–Çağrı merkezleri, anket anonsları, sesli mesaj, Ivr seslendirme, Sesli yanıt sistemi, karşılama anonsları, bekletme müzikleri, fon müzikleri konusunda yapmış olduğu binlerce projede başarılı sonuçlar alan Sibel Seslendirme ile çalışın, işinizi şansa bırakmayın. Santral anons demolarımızdan, mutlaka kurumsal firma özelliğinizi öne çıkarak seslerden birini seçeceksiniz.

Çağrı Merkezi Anonsları

Yoğun gelen müşteri aramalarını karşılayan çağrı merkezleri, yani call center çalışanları için anons hizmeti önemlidir. Arayan kişinin, sorunu konusunda eğitimli ve hızlı çözüm sağlayabilecek bir çalışanın karşılaması her iki taraf için iyi bir çözüm olacaktır. Çağrı merkezi çözümlerinin yükünü ilk önce anons kaldıracaktır.

–Sorunsuz çalışan çağrı merkezi anonsları, aradaki arama trafiğini büyük ölçüde rahatlatacaktır. Müşteri temsilcisi bu hatta gelen aramaları kolaylaştıran santral anons ile kolaylıkla müşterinin neden aradığını yönergelerden tespit edim, arama ile konuşmadan öğrenebilecektir.

Çağrı merkezini arayan müşteri beklerken, santral bekletme müziği dinliyor olacaktır. Santral anons altında kullanılan müzik de olabilir, bekletmede kullanılan farklı bir müzik de olabilir. Yeter ki arayan kişinin bekleme süresince gerecek tarzda müzik olmasın. Seçilecek müzikler call center sistemleri için de aynı, çok fazla arayanı stres altına almamasına özen göstermelisiniz.

Santral Anons Fiyatları

Santral anons hizmetleri için fiyatlamada bir çok detay var. Öncelikle metninizi tam olarak hazırlamış olmak gerekiyor. Metninizi seslendirebilecek, kurumun niteliğine uygun ses örneklerini size dinlettikten sonra fiyatları sesin kendisine göre metniniz ile beraber veriyoruz.

Santral anons fiyatları ses ve metin ile beraber, uzun metrajlı çalışmalarda edit işlemleri ile beraber değişebilmektedir. Bu anlamda stüdyonun yapılacak çalışamaya ayıracağı zaman çok astronomik ise, fiyatlamalar extra çalışma süresine göre değişebilmektedir. Bu tür çalışmalar genellikle Ivr seslendirmelerinde gerçekleşiyor, ancak özel çalışmalar olabilmektedir.

–Sibel Seslendirme, kurumunuz için en uygun olabilecek santral anons fiyatları ile, size destek vermektedir.