Ivr Seslendirme

Ana Sayfa  »  Hizmetler  »  Ivr Seslendirme

En özel seslerin, ivr seslendirme projenizde ses vermesin ister misiniz? Başarılı sunumlarıyla ivr seslendirmede profesyonel anonsları ile, Sibel Seslendirme farkını sizde yaşayın. Buradan asla mutsuz ayrılmazsınız!

Bundan birkaç yıl önceye kadar sadece Resmi Kurumların, büyük ölçekli firma ve markaların sahip olabildiği bir sistemdi “ IVR ”, yani: Kapsamlı Sesli Yanıt Sistemi ..

Ancak değişen çağın sağladığı kolaylıklar sayesinde artık her ölçekteki firmanın iş akışlarını hızlandıran, müşterilerinin bilgi alma süresini kısaltan ve çalışanların verimini arttıran, yüksek sayıda geri dönüş almak için en ideal çözüm olan “ IVR Santral Anons ” sistemine sahip olması rüya olmaktan çıktı. Zira artık “ IVR Anons Sistemi ” lüksten öte ciddi bir ihtiyaç halini aldı. Sesli Yanıt Sistemi, hayatımızı kolaylaştıran, ekonomik ve zaman kazandıran muhteşem bir teknoloji. Kurumsal firmalarımızın tercihleri günden güne bu yönde artmakta.

Hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun, müşterilerinizi kurumsal bir dille karşılamak ve onlara hizmet kalitenizin tüm sınırlarını ilk dakikadan itibaren anlatmak sizin de hakkınız değil mi?

İşte biz ‘ Santral Anons ‘ olarak Santral Karşılama Anonslarınızı bir kraliyet karşılamasına dönüştürmek için varız.

Ivr Seslendirme’ de Santral Anons Markası

Her kurumu ve markayı temsil edebilecek profesyonellikte güçlü bir ses bankasına sahibiz.

Kurumunuzun müşteri portföyüne en uygun “IVR Santral Anons” sesini seçebilen, markanıza yakışan en ideal bekletme müziğini kurgulayabilen işinde oldukça titiz olan profesyonel bir prodüksiyon ekibimiz mevcut.

Dünyanın her dilinde “ IVR Seslendirme ” yapmamız mümkün; örneğin İngilizce IVR Seslendirme, Almanca IVR Seslendirme, Rusça IVR Seslendirme, Fransızca IVR Seslendirme , Arapça IVR Seslendirme de ana dili ile okuma yapan en iyi ses bankasına sahibiz biz.

Ivr Sistemleri Markaları

Netaş, Karel, Telesis, Multitek, Alcatel, Siemens, Panasonic, LG-Nortel, Cisco, Networks, Brother, Nortel, Fortel ve diğer tüm santral ve IVR santral cihazları ile uyumlu Seslendirme hizmeti veriyoruz.

Bizi tercih eden firmalarımıza müşterileriyle dünyanın her dilinde konuşma, onları anadilleri ile karşılayabilme fırsatı sunuyoruz.

İşimizi büyük bir özveri ve ciddiyetle yapıyoruz; çünkü gerçekleştirdiğimiz her proje bizim için bir imza niteliği taşıyor.

Müşterilerimize Ivr Seslendirmeleri konusunda robotik bir sesten çok daha fazlasını sunuyoruz. Mesela çoğu zaman uzun beklemeler sırasında müşteriyi bıktıran sıkıcı müzikler yerine, marka ile bütünleşen özel bekleme müzikleri kurguluyoruz. Hatta bu müziklerin belirli dakikalarında kurumun hizmetleri hakkında çarpıcı anonslar yerleştirerek “IVR Seslendirme” sitemine yeni bir boyut kazandırıyoruz.

“Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” diyen firmalarımıza sunmuş olduğumuz referanslarla (gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce profesyonel IVR Santral Sistemlerimizle kalitemizi ortaya koyarak güven tazeliyoruz.

Ve hepsinden de önemlisi IVR Sesleri ne kadar zorlu ve zaman isteyen kapsamlı bir iş olsa da, Santral Anons olarak biz işinde profesyonellikten taviz vermeyen kalabalık kadromuzla projeleri ışık hızında, kusursuzca tamamlıyoruz.

Eğer sizin içinde, Müşterilerinizi karşılayacağınız, ilk karşılamayı yaratacağınız IVR Seslendirmeleri konusunda kurumsallık, kalite, özel tasarım sesler-müzikler, yabancı dilde seslendirme, tüm santral cihazı ile uyumlu projeler ve çok daha fazlasını istiyorsanız, iletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçin ve “ Sibel Seslendirme ”nin ayrıcalıklarından yararlanın…

Hadi durmayın; markanıza kademe atlatacak Dünya Standartlarında ‘ IVR Santral Seslendirmeleri ile tanışın!