Santral Anons Fiyatları

Ana Sayfa  »  Hizmetler  »  Santral Anons Fiyatları

Karşılama anonsları ile kurumunuza çok fazla prestij katabilirsiniz. Bu anlamda uzman kurumlarla çalışmanızı tavsiye ederiz. Bu kurumda seslendirme ihtiyacınızın yanında seslendirmeyi renklendirecek, zaman zaman müzik ile bekleyen müşterilerinizi bir boşlukta sıkılmasını önlemiş olursunuz.

SANTRAL ANONS SESLENDİRME FİYATLARI

Santral seslendirme fiyatı almandan önce seslendirme örneklerini çalışmayı düşündüğünüz kurumdan isteyin.

Karşılama anonsu örneklerini dinledikten sonra seslendirme için düşündüğünüz metni ve beğendiğiniz seslendirmeni kurumunuza bildirin. Maliyet konusunda net bir bilgiyi o zaman sağlayabilirsiniz.

Santral anons fiyatları değişkenlik gösterebilir. Kelime sayısı değişkenlik gösteren sebeplerden birisidir. Seslendirmenin stüdyoda kaldığı süre, yapılacak müzikleme aşaması birinci faktördür. Santral seslendirmelerinde fiyatları en önemli değiştiren faktörlerden biri de Türkçe seslendirmenin yanında yabancı dil seslendirmeleri.

YABANCI DİLDE SANTRAL ANONS FİYATLARI

Zaman zaman İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça seslendirme talepleri bulunmaktadır. Buna karşılık fiyatlar elbette değişmektedir. Ülkelerin para birimine göre; genellikle dolar ya da Euro olarak fiyatlar tercih edilmektedir. Ama net fiyat almak istiyorsanız öncelikle metninizin hazır bulunması gerekiyor.

Metinleriniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, şirketinizin büyüklüğüne göre değişmektedir. Maliyeti düşürmek adına kelime sayısından düşürmeye çalışmanız, santral seslendirmelerinin kalitesini düşürür, unutmayın… Masa sayınıza göre düşen dahli numaralar ihtiyacınızı giderecektir. Genellikle orta ölçekli firmaların ihtiyacı 200 kelime civarındadır.

Maliyet açısından araştırmaya girmişsiniz. Santral seslendirmelerinde Türkiye’ nin en iyi markalarına ses veren kurum olarak, en doğru yerde olduğunuzu bildirmek isteriz.

Sibel Seslendirme farkıyla, kurumunuz için en iyi sesler tek bir çatı altında! Santral seslendirme fiyatları için bizimle iletişime geçin.