Haberler

İsimtescil.net Santral Anons

Türkiye' nin en büyük domain ve posting firmalarından İsimtescil.net santral anonsları tamamlandı. İsimtescil.net için Sibel Seslendirme, tüm anons sistemlerinin sesi oldu.

Radore Santral Anons

Yeni nesil veri merkezi Radore Sibel Seslendirme ile santral anons sistemini tamamladı. Karşılama anonsları, bekletme anonslarını içeren santral sistemi 2 günde canlıya alındı.

Crown Plaza Santral Anons

Uluslararası saygınlığı ile sürekli en iyi yerlerde bulunan Crown Plaza Santral Anons çözümlerinde Sibel Seslendirme' ye güvendi.

Santral Anons Metinleri

Santral seslendirme metinleri nasıl hazırlanır?

Arkas Sanat Santral Anons

Santral Anons alanında marka tescilli kurumumuz Sibel Seslendirme Arkas Sanat Merkezi için çalıştı.Harika bir sunum olan projemizin detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Teknosa

Teknosa Ivr Seslendirmeleri tamamladı. Sesli yanıt sisteminde başarılı olan kurumumuz Sibel Seslendirme Santral Anons markasını, Türkiye' nin en güçlü firmaları ile taçlandırmaya devam ediyor!

Arçelik

Arçelik, İngilizce Karşılama anonsları ve Türkçe karşılama Anonsları projelerinde Sibel Seslendirme' yi tercih etti.

Teknoloj Geliştirme Vakfı Santral Anons

Teknoloji Geliştirme Vakfı için Profesyonel santral anonslarımız Türkçe ve İngilizce olarak tamamlandı.

Santral Anons

Profesyonel santral anonsları konusunda, firmanıza değer katacak çözümler için varız.

Çelik Motor Santral Anons

Mikrofonlarımızı bu defa Çelik Motor için açtık. Santral Anons sistemleri tamamlandıktan sonra okuma aşaması teslim edilen Çelik Motor çalışması hakkında bu sayfamızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hektaş Santral Anons

Hektaş Tarım için santral anons kategorisinde hizmetimiz yayına alındı...

Gezimod Santral Anons

Gezimod.. Mükemmellik detaylarda...Gezimod Santral Anons seçimlerinde Sibel Seslendirme markasına güvendi.

Bilkom Santral Anons

Apple, Huawei, Asus, Alcatel, Warner Bros ve Celly markalarının ticari ortaklarından Bilkom için santral anons çalışmamız tamamlandı!

Tp-link Ivr Seslendirme

Türkiye’nin en saygın firmalarından Tp-Link Ivr seslendirmesi ve santral anons çalışma alanlarında Sibel Seslendirme' yi tercih etti.

Otribebe Santral Anons

Otribebe için Santral Anons alanında sunumumuz tamamlandı. Projemizin başında Bahar mikrofon başındaydı.

ArmutCom Santral Seslendirme

Armut.com santral seslendirme sistemleri aktif edildi. Bu projemiz için seslendirme sanatçımızın çalışmasını dinlemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Çalışmanın detayını inceleyebilirsiniz.

Horoz Lojistik IVR Seslendirme

Horoz Lojistik IVR Seslendirme Projemiz, sistemlere yüklendi.

Emlak Net Sanal Santral Seslendirme

Kiralık ve satılık gayrimenkul arayanların güvenle uğradıkları adres Emlak Jet için sanal santral projemiz yayına alındı.

Yeşil Gayrimenkul Santral Anons

Gayrimenkul alanında ihtiyacınız olan projeleri hayata geçiren Yeşil Gayrimenkul, başarılı projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yeşil Gayrimenkul santral anons için Sibel Seslendirme ile kararını verdi.

Zen Pırlanta Santral Anons

Işıltılı kadınlar ve Zen Pırlanta arasındaki bağ... Zen Pırlanta santral anons çalışmamız hizmete alındı.

Otis Santral Anons Seslendirme

Profesyonellerin bir araya geldiği Sibel Seslendirme' de Türkiye' nin en iyi markaları buluşmaya devam ediyor. Otis Asansörleri Santral Anonslarında Sibel Seslendirme ile çalışmaya karar verdi.

Sürat Kargo Ivr Seslendirme

Taşımacılık Sektöründe Türkiye Markalarından Sürat Kargo Ivr Seslendirme ve Santral Seslendirmelerinde Sibel Seslendirme' yi tercih etti.

Sabiha Gökçen Santral Anons

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Hava Limanı Çağrı Merkezi Anons Çalışmaları tamamlandı.

Gulf Sigorta Santral Anonsu

Daha fazla Güven İçin GULF Sigorta.. Türkiye' nin güvenli sigorta firması santral anonslarında bizlere güvendi.

Ankara Hiltonsa Santral Anons

Daha huzurlu bir yaşam ortamı : Ankara' da Hiltonsa ile... Hiltonsa santralleri Sibel Bahar Seslendirme ajansı ile hayat buldu.

Galeries Lafayette Santral Anons

Türkiye’nin ilk uluslararası lüks departman mağaza zincirine sahip Demsa Group, moda mağazacılığının önemli markalarından 120 yıllık Fransız efsanesi Galeries Lafayette’i Türkiye’ye getirdi.

Philip Morris Santral Seslendirme Çalışması Tamamlandı

Bir dünya devi olan Philip Morris International Sabancı ortaklığı ile Türkiye’de yürüttüğü tütün piyasasındaki hizmetlerinde müşterilerine benzersiz bir karşılama deneyimi yaşatmak için Santral Anons’u tercih etti.

Goodyaer Santral Seslendirmesi Tamamlandı

Goodyear; müşterilerine profesyonel bir santral karşılama hazırlamak istedi ve santral seslendirme konusunda Türkiye’nin en profesyonel seslendirme ajansı Santral Anons ile anlaşma imzaladı.

Lucent Denizcilik Santral Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

Türkiye'nin ilk Gemiadamı İşe Alım ve Yerleştirme kuruluşu olarak hizmet sunan Lucent Denizcilik yeni santral sistemi için Sibel Seslendirme markasını tercih etti.

Ali Baba Ticaret Platformu Santral Seslendirme Çalışması Tamamlandı

Türkiye’nin ilk yeni nesil ticaret platformu olana alibaba.com.tr kurumsallığın ve profesyonelliğin öne çıktığı markasının santral seslendirme çalışması için Sibel Seslendirme ile anlaştı.

Santral Seslendirme Nasıl Yapılır

Santral Seslendirme Konuşmalarının Önemi...

Panasonic'in Genel Müdürlük Ivr Seslendirme ve Santral Seslendirmeleri yayında

Dünyanın kalitesini tescil ettiği marka Panasonic santral seslendirme, ıvr seslendirme projeleri için Türkiye’nin en kıdemli Santral Seslendirme Ajansı “Santral Anonsu” tercih etti.

Paktem Kimya Santral Seslendirme Çalışması Tamamlandı..

Gelişen teknolojiyi yakından izleyen ve Paktem Kimya iştirakçileri ve müşterileri için kurmuş olduğu etkin iletişim ağının santral seslendirme aşaması için Santral Anons ile çalışmayı tercih eden dev markalar arasında yerini aldı.

Halk Bankası IVR Seslendirme Çalışması Santral Anons İmzasıyla Yayında

Bankacılık sektörüne şahsına münhasır bir üslupla imzasını atan Halk Bank IVR Seslendirme projesini hayata geçirebilmek için Sibel Seslendirme ile çalışmayı tercih eden dünya devleri arasında yerini aldı.

Sabancı Üniversitesi’nin IVR Seslendirme Projesi Kusursuzca Tamamlandı

Sabancı Üniversitesi; yurtiçi/yurtdışı bağlantıları ve öğrencileri ile kurduğu irtibat ağını güçlendirmek için hayata geçirdiği IVR Seslendirme projesinin mimarı olarak Santral Anons’u seçti.

Anadolu Motor'un Kapsamlı Santral Seslendirme Çalışmasını da Tamamladık

Anadolu Motor kulvarının hizmette ve kalitede çıtayı en fazla yükselten kuruluşu olarak Santral Anons’u tercih ederek Santral Seslendirme ve IVR Seslendirme projesini hayata geçirmiştir.

ACR Group Santral Seslendirme Projesini Başarıyla Tamamladık.

ACR Group çalışmalarını üstlendiği kurum ve kuruluşlarıyla kurduğu iletişim ağını daha profesyonel bir çıtaya taşımak için Santral Anons’la çalışmayı tercih eden markalar arasında yerini aldı.

VM Medical Park İçin Özel Olarak Hazırlanan IVR Seslendirme'yi Tamamladık.

Dünya standartlarında sunduğu hizmet, ileri teknoloji tanı ve tedavi yöntemleriyle VM Medical Park;Türkiye’nin hemen hemen tüm markalarının santral seslendirme ve ıvr seslendirmelerine imza atmış olan Santral Anons’u seçti.

İstanbul Tohumculuk'ta Santral Seslendirme Projesi İçin Bizi Tercih Etti

İstanbul Tohumculuk yurtiçi ve yurtdışı müşterileri için hem İngilizce santral seslendirme hem de Türkçe santral seslendirme projesini Santral Anons’a emanet etti.

Hepsipay Santal Seslendirme Projesi Kusursuzca Seslendirilerek Tamamlandı.

Türkiye’nin öncü finansal teknoloji şirketlerinden “Hepsipay” genel müdürlüğü ve çağrı merkezlerinin santral seslendirmeleri için Santral Anons'u tercih etti.

Avrasya Hospital'ın Kapsamlı Santral Seslendirme Projesini Tamamladık.

Türkiye’de sağlığın altın çağını başlatan Avrasya Hospital, tüm hastanelerinin santral ağı projesini Santral Anons’a teslim etti.

Turyol Turizm'in Kapsamlı Santral Seslendirme Çalışması Artık Yayında

TURYOL’un IVR Seslendirme projesi Türkçe ve İngilizce olarak kayda alınmış ve titiz bir prodüksiyon çalışması sonrası onay aşamasıyla yayına başlamıştır.

Türkay Tarım Makineleri IVR Seslendirmede Santral Anons'u Seçti

Toprağın bereketine insanın kuvvetine inanan bu inançla müşterilerine yeni hizmet yolları açan Türkay Tarım santral karşılama anonsları için Santral Anons’u tercih etti.

Tahkim Sigorta IVR Seslendirme Çalışmasının Tüm Aşamaları Tamamlandı

Santral Seslendirme Ajansı olarak bu titiz kurum için kapsamlı bir çalışma hazırlayarak Daiichi Sankyo’nun ilk ve tek tercihi olduk.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı IVR Seslendirme Çalışmamız Yayınlandı..

“Gümrük ve Ticaret Bakanlığı” sayısız önemli resmi kurum gibi tüm karşılama anonsları ve IVR Seslendirme sitemlerini, Türkiye’nin en kıdemli santral seslendirme ajansı Santral Anons’a teslim etmiştir.

Ümraniye Belediyesi'nin IVR Seslendirme Çalışması sorunsuzca yayına başladı.

Ümraniye Belediyesi'nin IVR Seslendirme projesinde Santral Anons Seslendirme Sanatçılarından Bahar görev aldı..Kusursuz bir çalışmamız daha ışık hızında hayata geçti.

Aegon IVR Seslendirme Projesini Kusursuzca Tamamladık

Aegon’un merkez ve şubeler içi tüm karşılama anonsları ve IVR Seslendirme hizmetleri için hazırlanan projenin seslendirme ve bekleme müziği özel olarak kayda alındı.

Selten Fuarcılık İngilizce Santral Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

Selten Fuarcılık İngilizce Santral Seslendirme ve İngilizce IVR Seslendirme projesi tüm aşamalardan başarıyla geçirilerek yayına başladı

Forever New IVR Seslendirme Çalışmaları Başarıyla Tamamlandı.

Forever New'in IVR Seslendirme Çalışmaları, özel olarak kurgulanan bir yöntemle tamamlanarak yayınlanmaya başlandı..

BA Life Marketing

BA Life Marketing için özel olarak hazırlanan IVR Seslendirme projesinin, stüdyo aşamasının akabinde kusursuzca teslim edilerek yayınlanması sağlandı.

Nestle Nespresso IVR Seslendirme

Ünü dünya sınırlarını aşan Nespresso IVR Seslendirme projesinde Santral Anons’u tercih eden markalar arasında yerini aldı.

Pasha Bank Santral Seslendirme

PASHA Bank'ın tüm santral seslendirmeleri Santral Anons tarfından 3 iş günü içerisinde tamamladı.

Supplementler Santral Seslendirme

Supplementler Santral Seslendirme ve Çağrı Merkezleri Seslendirme Çalışmalarımız tamamlandı.

İpragaz IVR Seslendirme

İpragaz IVR Seslendirme ve Santral Seslendirme çalışmaları tamamlandı.

IGA Havalimanı IVR Seslendirme

İGA Havalimanı IVR Seslendirme, santral seslendirme ve karşılama anonsları projemiz tamamlandı.

Fedex Expres Santral Seslendirme

Fedex Expres Santral Seslendirme ve Çağrı Merkezi projesini de tamamladık.

TOKİ IVR Seslendirme

TOKİ'nin Santral Seslendirme ve IVR Seslendirme Projesi Tamamlandı.

Teknosa IVR Seslendirme

Türkiye’nin ve Dünya’nın Teknoloji pazarının devi Teknosa ve Santral Anons anons arasında yeni bir protokol daha imzalanarak bu çalışmaların tamamlanması sağlandı;

HP IVR Seslendirme

Sektöründe dünya devi olan HP, Türkiye'deki tüm kurum-kuruluşlarının santral seslendirmeleri ve çağrı merkezilerinin iletişim ağı için Santral Anons'u seçen markalar arasında yerini aldı.

MNG Kargo IVR Seslendirme

MNG Kargo; 800 Şubesi, 26 Teknolojik Aktarma Merkezi ve 15 Bölge Müdürlüğünün santral seslendirmesi için Santral Anons'u tercih etti.

Dent Group Ivr Seslendirme

Dent Group Ivr Seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

O Bilet Ivr Seslendirme

O Bilet Ivr Seslendirme yayına alındı.

Flormar IVR Seslendirme

Flormar IVR Seslendirme tamamlandı.

Tredaş Iv Seslendirme

Tredaş Iv Seslendirme yayına alındı.

Küçükçekmece Belediyesi IVR Seslendirme

Küçükçekmece Belediyesi IVR Seslendirme çalışmamız yayına alındı.

Doğtaş Ivr Seslendirme

Doğtaş Mobilya İçin Ivr Seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

Kelebek Mobilya Santral Seslendirme

Kelebek Mobilya Santral Seslendirme hizmetimiz yayına girdi.

Generali Sigorta Ivr Seslendirme

Generali Sigorta Ivr Seslendirme tamamlandı.

HotelsPro Santral Seslendirme

HotelsPro Santral Seslendirme hizmeti tamamlandı.

Kibar Holding Santral Seslendirme

Kibar Holding Santral Seslendirme hizmeti tamamlandı.

Kolan Hospital Santral Seslendirme

Kolan Hospital Santral Seslendirme Çalışmamız tamamlandı.

OMEGA PHARMA Santral Seslendirme

OMEGA PHARMA Santral Seslendirme Hizmeti Tamamlandı.

Beşiktaş Belediyesi Santral Seslendirme

Beşiktaş Belediyesi Santral Seslendirme

KIBTEK IVR Seslendirme

KIBTEK IVR Seslendirme

Tatil.com Santral Seslendirme

Tatil.com Santral Seslendirme

KEY MUSEUM Santral Seslendirme

KEY MUSEUM Santral Seslendirme Hizmetimiz Tamamlandı.

BTA Food Service Group Santral Seslendirme

BTA Food Service Group Santral Seslendirme

TEKZEN Santral Seslendirme

TEKZEN Santral Seslendirme Hizmeti Başarıyla Tamamlandı.

Daikin Santral Seslendirme

Daikin Santral Seslendirme Hizmeti Tamamlandı.

Mng Kargo Genel Merkez Ivr Seslendirme

Mng Kargo Genel Merkez Santral Seslendirme -Ivr Seslendirme tamamlandı.

Mng Kargo Ivr Seslendirme çalışmaları başladı.

Mng Kargo Ivr Seslendirme çalışmaları başladı.

SKECHERS Türkiye Santral Seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

SKECHERS Türkiye, Santral Seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

Olivetti Ivr Seslendirme

Olivetti Ivr Seslendirme çalışmamız tamamlandı ve yayına başladı.

Tekzen Santral seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

Tekzen santral anons hizmetimiz tamamlandı.

Mudo Ivr seslendirme

Mudo Ivr seslendirme çalışmamız yayına başladı.

İstanbul Sabiha Gökçen Isg Hotel santral seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

İstanbul Sabiha Gökçen Isg Hotel santral seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

Metrobüs Anonsları

Metrobüs Otobüs Hatları Durak Anonsları ve Uyarı Anonsları

Michelin Santral Seslendirme

Michelin Çağrı Merkezi Ivr Seslendirme

Kliksa Santral Seslendirme

Kliksa Santral Seslendirmeleri Ve Çağrı Merkezi Seslendirmesi...

İş Portföy Yönetim Santral Seslendirme

İş Portföy Yönetim Santral Seslendirme Türkçe seslendirme ve İngilizce seslendirme olarak tamamlandı.

Aegon Santral Seslendirme - Ivr Seslendirme

Aegon Santral seslendirme- Ivr seslendirme çalışması tamamlandı.

YKM Mağazaları Santral Seslendirme çalışmamız teslim edildi.

Ykm Mağazaları için Santral Seslendirme Hizmeti...

MPE ENGINEERING CONSTRUCTION

MPE ENGINEERING CONSTRUCTION Santral Seslendirme Hizmeti tamamlanadı.

Fesa Business Hotel

Fesa Business Hotel Santral Seslendirme çalışmamız tamamlandı.

İett Müşteri Hizmetleri Anonsları

İett Müşteri Hizmetleri anonsları tamamlandı

Madam Coco Ivr Seslendirme

Madam Coco Ivr seslendirme çalışmaları tamamlandı....

Akead Fransızca Santral Seslendirme

Akead Fransızca Santral Seslendirme

Tefal Santral Seslendirme

Tefal Santral Seslendirme

Yandex Seslendirme Hizmeti

Santral Seslendirme Hizmeti

Leopharma Seslendirme

Santral Seslendirme Hizmeti

Ankara Sigorta

Santral Anons Hizmeti

DeLonghi - Kenwood - Nescafe

Delonghi Kenwood ve Nescafe santral anonsları tamamlandı.

MNG Kargo Santral Seslendirme

MNG kargo Türkiye geneli şubelerin santral seslendirme hizmeti tamamlandı.

Hsbc Bank Santral Seslendirme - Ivr Seslendirme

Hsbc Bank Santral Seslendirme - Ivr Seslendirme çalışmalarımız tamamlandı.

İçişleri Bakanlığı Santral Seslendirme

İçişleri Bakanlığı Santral Seslendirme çalışması tamamlandı.

Varan Turizm Santral Seslendirme

Varan Turizm Santral Seslendirme Hizmeti Tamamlandı

Ulusoy Turizm Santral Seslendirme

Ulusoy Turizm Santral Seslendirme Hizmetimiz tamamlandı.

Cerean Elektrik Santral Hizmet

Cerean Elektrik santral anons ve çağrı merkezi hizmeti tamamlandı...

Greyder Santral Seslendirme

Greyder Santral Seslendirme hizmetimiz tamamlandı...

Olivetti Santral Seslendirme

Olivetti Santral Seslendirme hizmetimiz tamamlandı....

English Home

English Home Santral Seslendirme hizmeti tamamlandı.

Moripho Santral Seslendirme

Santral Seslendirme Hizmeti tamamlandı...

Abdi İbrahim

Abdi İbrahim Vizyon Seslendirme

Officentury santral seslendirme hizmetimiz başarıyla yayına girdi.

Officentury santral seslendirme hizmetimiz başarıyla yayına girdi.

Pesinlife santral seslendirme hizmetimiz yayına başarıyla girdi.

Pesinlife santral seslendirme hizmetimiz yayına başarıyla girdi.

Ars Danışmanlık

Ars Danışmanlık İngilizce Santral Seslendirme

Lainox Türkiye..

Lainox Türkiye.. Santral seslendirme hizmetimiz başarıyla tamamlandı.

Marca.com için santral seslendirme hizmeti tamamlandı.

Marca.com için santral seslendirme hizmeti tamamlandı.

Laztur santral seslendirme tamamlandı ve yayına girdi.

Laztur sanal santral seslendirme tamamlandı ve yayına girdi.

Surnet için santral seslendirme çalışmamız tamamlandı.

Surnet için santral seslendirme çalışmamız tamamlandı.

Shaya Markasının Santral Seslendirme Ağı Projesini Tamamladık

Shaya; kurum içi ve kurum dışı iletişim hatlarının profesyonelliğine profesyonellik, prestijine prestij katmak için Türkiye’nin en önemli Seslendirme Ajansı Santral Anons ile sözleşme imzaladı.

Homer Auto Service'in IVR Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

Homer Auto Service IVR Seslendirme ve Santral Seslendirme projesi gerçekleştirmek için Türkiye’nin Santral Seslendirmede tek tercihi olan Santral Anons’u tercih etmiştir.

Modabilet Santral seslendirme çalışması tamamlandı.

Modabilet Santral seslendirme çalışması tamamlandı.

Aydınlı Grup Santral Seslendirme

Dünya pazarında hatırı sayılır bir mecrada varlığını sürdüren USPOLO markası santral seslendirme çalışmalarını hayata geçirmek için Santral Anons ile bir sözleşme imzalamıştır.

Singer Santral Anons

Singer, altın vuruşlarından birini gerçekleştirdi. Singer, değerli müşterileri için en iyisi, Santral Anons' u seçerek karşılama anonslarıyla kalite sundu.

Dimes Santral Anonsu

Dimes ile hayata başka bak! Dimes, mevsim meyvelerini dalından toplattıktan sonra, 24 saat içerisinde işleme alarak, keyifli anlarınıza sağlıkla ortak oluyor....

Laperry için İngilizce seslendirme çalışmamız tamamlandı.

Laperry için İngilizce seslendirme çalışmamız tamamlandı.

Teknoshow santral seslendirme çalışmaları teslim edildi.

Teknoshow santral seslendirme çalışmaları teslim edildi.

İdeasoft Yazılım için santral seslendirme çalışmamız tamamalandı.

İdeasoft Yazılım için santral seslendirme çalışmamız tamamalandı.

Tefal Karşılama Anonsları

Tefal, santral anons ve ivr seslendirmelerinde tüm satış ve servis ağının sunumunu Sibel Seslendirme ile tamamladı.

KİA Santral Seslendirme Projesini Tamamladık

Tüm dünyada adını hafızalara kazıyan KİA santral seslendirme çalışması için santralde Türkiye’nin dev markası Santral Anons’u tercih etti.

Uludağ Tekstil İngilizce Santral Anons

Hazır giyim sektörü imalatçısı Uludağ Tekstil için mikrofon başındaydık. İngiliz Aksanlı santral anons seslendirmeleri hizmete alındı.

Vakıf Emeklilik Santral Anons

Vakıf Emeklilik için profesyonel santral anons çalışmalarımız başarı ile yayında!

FIXPACK Santral Anons

FIXPACK müşterilerine daha hızlı ve sorunsuz bir hizmet ağı kurabilmek adına Türkiye’ nin en köklü ve en güçlü santral seslendirme ajansı olan Santral Anons markasını tercih etti.

FOREX Santral Seslendirme

Finans ve network alanında bir dünya devi olan Forex tütün piyasasındaki hizmetlerinde müşterilerine benzersiz bir karşılama deneyimi yaşatmak için tasarladığı santral seslendirme ve müşteri hizmetleri çalışması için Santral Anons’u tercih etti.

Zurich Sigorta Santral Anons Seslendirme

Sigortacılıkta bir dünya devi olan Alman firması Zurich Sigorta , santral seslendirme ve ivr seslendirme projelerinde Sibel Seslendirme' ye güvendi.

Maris Hukuk santral seslendirme çalışması Türkçe olarak tamamlandı.

Maris Hukuk santral seslendirme çalışması Türkçe olarak tamamlandı.

Santral seslendirme hizmeti

Bilcodweb için Santral anonshizmeti..

Yedi Göller Santral Anons

Yedi Göller Milli Parkı santral anonslarımız okunup, başarıyla yayına verildi.

Kale Kilit Santral Anons

Yüzde 98 marka bilinirliğine sahip Kale Kilit, güven vermeye devam etmektedir. Santral Anons seçimlerinde Sibel Seslendirme ekibine güvenen Kale markası çalışma detayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Gbmotion Santral seslendirme hizmeti teslim edildi ve yayına alındı.

Gbmotion Santral Seslendirme hizmeti Sibel Seslendirme farkı ile canlıya alındı. Başarılı biten proje detayını inceleyebilirsiniz.

Ankastre Dünyası Santral seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

Ankastre Dünyası Santral seslendirme hizmetimiz tamamlandı.

Ets Tur

Ets Tur Santral seslendirme işlemi tamamlandı.

Renault IVR Seslendirme

Renault IVR Seslendirme ve Santral Seslendirme çalışmalarımız tamamlandı.

Fly Holidays Ivr çalışmamız tamamalandı

Rusça santral seslendirme - Arapça Santral Seslendirme -İngilizce Santral Seslendirme

Mir Medya Santral seslendirme...

Mir Medya Santral seslendirme...

Pegasus IVR Seslendirme

PEGASUS için hazırladığımız 4 dildeki IVR santral seslendirme projesi 2 iş gününde tamamlandı.

Paşabahçe IVR Seslendirme

Üretimde ve hizmette başarısı dünya sınırlarını aşarak, her ülkenin sofralarına ulaşan Paşabahçe Markası; çağrı merkezi alt yapısı IVR Santral Seslendirme - Santral Seslendirmeleri için Santral Anons’u tercih etti.

Daiichi Sankyo IVR Seslendirme Projesi Yoğun Bir Çalışma Sonrası Tamamlandı.

Dünya’nın tıbbi ilaç sektörünün altın markası Daiichi Sankyo karşılama anonsları ve kapsamlı IVR Seslendirme Projesinde Santral Anons’tan başka tercih tanımadı.

Eti Çağrı Merkezi Anonsları

Ülkemizde bisküvi, gofret, turta, kraker, kek, kahvaltılık ürünler, çikolata, soğuk dondurulmuş ürünler ve bebeklere özel ürünlerde marka olan Eti, Anons seslerini Sibel Seslendirme ile tamamladı.

Eti Santral Seslendirme....

Eti Santral Seslendirme ve Çağrı Merkezi Anonsları tamamlandı....

Boyner Santral Seslendirme

Boyner Santral Seslendirme Hizmeti Başarıyla Tamamlandı.

Skechers Santral Anons Seslendirme

Çağrı merkezi seslendirme anons çalışmaları ve santral seslendirmeleri markalarımız arasına Skechers katıldı.Sibel Seslendirme ile markanıza değer katacaksınız.